Sagvan

Anketa

Chcete tu mať aj sekciu od Need for speed

Ano (1841)
 

Nie (1880)
 

Nový příspěvek

Anketa

Lali by sme sa venovat aj sportu

Ano (1826)
 

Nie (1981)
 

Anketa

čo vám tu chýba ?

NIECO O PC (1390)
 

VIAC O GTA (1374)
 

OBRAZKY (1431)
 

MP3 (1417)
 

HTML KODY (1519)
 

VIDEA (1364)
 

Počasie

Predpoved pocasia :: www.meteo.sk

 

IP adresa

Vtipi

Diskusia

Postavy

Carl 'CJ' Johnes Carl "CJ" Johnson
Carl je postava, za kterou budete hrát, jedná se tudiž o hlavní postavu. CJ se vrací do Los Santos po 5 rocích pobytu v Liberty City na pohřeb své matky potom, co tragicky zemřela. Hned jak se navrátí domů, usmiřuje se se svým bratrem Sweetem a spojuje se se svýmy strými kámoši Smokem a Ryderem, kteří jsou stále členové rozpadajícího se rodinného gangu - Groove Street. S Carlovou pomocí zmýšlejí navrátit jméno gangu do povědomí obyvatelů města a znovu ho postavit na nohy - jde přece o rodinu. Protože Carl nemá na výber, tak se jeho život změní zpět do gangsterského života a neochotně se vrací do gangu. CJ má kolem sebe několik velice blízkých rodinných příslušníku, hlavně svýho bráchu Seana "Sweeta" a sestru Kendl. O svého nejmladšího bratra Briana kdysi přišel v autonehodě. Carl Johnson je namluven Chrisem "Young Maylaye" Bellardem.

Sean 'Sweet' Johnson Sean "Sweet" Johnson
Sweat je Carlův starší bratr a věří, že Carl bere na sebe vinu tragické smrti jejich mladšího bratra Briana. Sweat je silná, mocná a neovlivnitelná postava, která je hlavou gangu Orange Groove Families - momentálně ve válce s Balls, rivalským gangem. Nelíbí se mu, že jeho sestra chodí s Cesarem Vialpondem, vůdcem jiného gangu. Sweat neuznává Carla do doby, než "zaplatí za svoje dluhy" - za čas, kdy byl pryč. Sean je velice loajální ke svému gangu a k světu ve kterém vyrostl. Namluvil ho Faizon Love.

Lance 'Ryder' Wilson Lance "Ryder" Wilson
Ryder je jeden z nejbližších CJových přátel a velice prociťuje rodinný gang. Křehký a ustaraný ale horkokrevný. S Ryderem se seznamíme během meetingu s CJ v misi 'Hrozba' (Menace). Lance je nešťastný po odhalení toho, že majitel 'Well Stacked Pizza ' projevil neúctu k Orange Grove tím, že umyl gangové tagy z jeho zdí. A nesnáší Carlovo řízení. Má kantakty s T-Bone Mendez, Mikem Torentem a Jizzim B. Je věrolomný a chamtivý. Daboval ho MC Eiht.

Melvin 'Big Smoke' Harris Melvin "Big Smoke" Harris
Věrný rodinný přítel a člen Orange Grove Families. Smoke má těžkou nadváhu a zbožňuje mimořádně velké porce z Cluckin' Bell. je posedlý po penězích. Smoke se snaží zařídit zločinou velmoc v San Fierru spolu spolubydlícím Ryderem. Je disloajální a opravdu nezávislý.

Wu Zi Mu Wu Zi Mu
Klidný, chladný a soustředěný. Svými přáteli je nazýván jen 'Woozie'. Orientální gentelman starající se o Mountain Cloud Boys v San Fierru, triádská skupina. Woozie je slepý a potřebuje svého asistenta aby ho doprovázel. Ten si získává hrdost díky jeho schopnotem jako závodní řídič a golfový profesionál. Nyní řídí four Dragons Casino v Las Venturas, ohrožován zdejším gangem známým jako Sindacco Family. Wooziho namluvil James Yaegashi.

Cesar Vialpando Cesar Vialpando
Potetovaný od hlavy až k patě - přítel z dětství CJe z Los Santos, nyní žiící v San Fierru. Chodí s Kedl, Carlovou sestrou. Cesar je posedlý po kradených autech a vede gang nazývaný Varios Aztecas v Los Santos, gang právě rozpadjící se. Muž ctnosti a celistvosti, který se nakonec stane Carlovým přítelem. Cesara nadaboval Clifton Collins.

Kendl Johnson Kendl Johnson
Carlova sestra, Kendl, se často hádá s jeho bratrem Sweatem, který nerad vidí Kendl s Cesarem. Kendl je nešťastná, protože Carl nebyl poblíž, když rodina potřebovala pomoct. Chodí s Cesarem, který vede jiný gang v Los Santos. Kendl je jmenována mozkem Johnsonovi rodiny. Od smrti své matky Beverly zastává její místo v péči o domácnost. Namluvila ji Yo Yo.